
Škodan Reilu huolto
Škodan Reilu on edullisempi huolto sinun yli 5-vuotiaalle Škodallesi
Škodan Reilu -huolto takaa ammattitaitoisen huollon yli 5-vuotiaalle autollesi
Škodan sertifioimat huoltomekaanikot tuntevat autosi yksityiskohdat läpikotaisesti vuosimallista ja auton historiasta riippumatta ja tarjoavat aina vain parasta huolenpitoa autollesi. Autot huolletaan aina alkuperäisillä Škodan osilla.
Miksi valita Škodan Reilu?
Škodan Reilu -huollossa saat aina valmistajan huolto-ohjelman mukaiset toimenpiteet. Lue lisää toimenpiteistä täältä. Huolto tehdään aina alkuperäisillä Škoda-varaosilla. Varaosat on testattu, ne on huippulaadukkaat ja luotettavat. Kaikki osat toimivat Škoda autossasi ja sopivat yhteen muiden osion kanssa. Yhteen sopivuus takaa turvallisuudet ja kestävyyden. Alkuperäisillä varaosilla on myös 2-vuoden takuu.
Huollossa teemme myös valmistajan laadunparannuskampanjoiden tarkastuksen ja suorittamisen, jotta autosi pysyy turvallisena. Sähköisessä huoltokirjassa huollot pysyvät ajan tasalla ja siirtyvät helposti myös auton seuraavalle omistajalle.
Škoda merkkihuollon löydät Vaasan, Turun, Porin ja Salon toimispisteiltämme. Tutustu myös meidän huoltorahoitukseen!
Katso valikoimamme uusimmat Škodat
Škoda Octavia
2.0 TDI 115 Style – Vetokoukku, ilmastointi, mukautuva vakionopeudensäädin, navigointijärjestelmä, 10" kosketusnäyttö, Bluetooth, USB ja polttoainetoiminen lisälämmitin.
- 2022
- 181000 km
- Mikkeli
- Etuveto
- Manuaali
- Diesel
Hinta 15 290 €
Kuukausihinta alkaen 199 €
Škoda Octavia
1,2 TSI Elegance – Suomiauto, Juuri huollettu, Vetokoukku, Moottorinlämmitin, Tutka, Ilmastointi, Led-Lisävalo
- 2013
- 230000 km
- Kokkola
- Etuveto
- Manuaali
- Bensiini
Hinta 6 900 €
Kuukausihinta alkaen 99 €
Škoda Kodiaq
2.0 TDI 150 4×4 L&K DSG Autom. – Panoraama, Vetokoukku, Pa-lämmitin, Mukautuva vakionopeudensäädin, 360 kamera, Canton, Huippu varusteet!
- 2023
- 169000 km
- Vaasa
- Neliveto
- Automaatti
- Diesel
Hinta 36 880 €
Kuukausihinta alkaen 349 €
Škoda SUPERB
2,0 TDI 140 Ambition Business – Webasto, Suomi-Auto, Vakionopeudensäädin!
- 2014
- 285000 km
- Oulu
- Etuveto
- Manuaali
- Diesel
Hinta 6 900 €
Kuukausihinta alkaen 99 €
Škoda Enyaq
80 Launch Edition iV – Loistoturva 12 kk / 20 tkm , 1-Omisteinen , Vetokoukku , Muistipenkki
- 2021
- 98000 km
- Salo
- Takaveto
- Automaatti
- Sähkö
Hinta 30 900 €
Kuukausihinta alkaen 299 €
Škoda Kodiaq
2,0 TDI 150 4×4 Style DSG Autom. – Neliveto, canton, webasto, vetokoukku, nahkaverhoilu, mukautuva vakionopeudensäädin, Apple Carplay, Android Auto, lämmitettävä tuulilasi,
- 2018
- 253000 km
- Jyväskylä
- Neliveto
- Automaatti
- Diesel
Hinta 20 880 €
Kuukausihinta alkaen 249 €
Škoda Octavia
1,6 TDI Elegance Green tec – Suomi-auto, vetokoukku, Xenon ajovalot, moottorilämmitin ja sisätilanpistoke, vakionopeudensäädin, parkkitutka, vähän kuluttava.
- 2011
- 221000 km
- Kokkola
- Etuveto
- Manuaali
- Diesel
Hinta 6 290 €
Kuukausihinta alkaen 99 €
Škoda Yeti
2,0 TDI 110 Style – Avaimeton käynnistys, juuri katsastettu, kaksoismassa vaihdettu, vetokoukku,
- 2016
- 255000 km
- Rovaniemi
- Etuveto
- Manuaali
- Diesel
Hinta 8 690 €
Kuukausihinta alkaen 99 €