Škoda Octavia (2014)
Combi 1,4 TSI Elegance
184 000 km | Bensiini | Lappeenranta
99 €/kk
alk.
9 990 € + toimistomaksu 349 €
Tässä farmarissa yhdistyvät taloudellinen 1,4-litrainen bensiinimoottori, 140 hevosvoimaa ja maltillinen 5,3 litran yhdistetty kulutus, joten se sopii mainiosti sekä arkeen että pidemmille matkoille. Varustelu on poikkeuksellisen kattava, sillä mukana ovat muun muassa kaksialueinen automaatti-ilmastointi, vakionopeudensäädin, sähkötoiminen takaluukku, avaimeton keskuslukitus ja käynnistys sekä pysäköintitutka taakse. Erityisen hienona yksityiskohtana tässä yksilössä ovat kaksoisksenonajovalot ajotilanteeseen sopeutuvalla AFS- ja kaarrevalotoiminnolla sekä LED-päivävalot, jotka tuovat näkyvyyttä ja ajomukavuutta aivan eri tasolle.
Toimitus saatavilla
Toimitamme autosi sinua lähimpään myymälään tai suoraan kotiovellesi hintaan 99 €. Lue lisää.Palautusoikeus 14 vrk
Lue lisää palautusoikeudesta >Turvallisuus ja avustimet
- Kaksoisksenonajovalot, joissa ajotilanteeseen sopeutuva AFS- ja kaarrevalotoiminto sekä LED-päivävalot
- Pysäköintitutka taakse
- Vakionopeuden säädin
- Nopeudesta riippuva ohjaustehostin (Servotronic)
- Front Assist (ympäristön tarkkailu -järjestelmä)
- Intelligent Light Assistant - Kaukovaloavustin
- Sadetunnistin
- Etusumuvalot mustalla optiikalla, joissa kääntymistoiminto
- Isofix - järjestelmä
Mukavuus ja sisätilat
- Climatronic - kaksialueinen automaatti-ilmastointi ja sisäilman kosteustunnistin
- Sähkötoiminen takaluukku
- KESSY - avaimeton keskuslukitus ja käynnistys
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana, lapsilukko takana
- Nahkainen monitoimiohjauspyörä, nelipuolainen (radion ja puhelimen säätimet)
- Sähköisesti säädettävät ja lämmitettävät sivupeilit
Digitaalisuus
- Ajotietokone, jossa kolme muistia. Toiminnot: kellonaika, ulkolämpötila, hetkellinen kulutus, keskikulutus, ajettu matka, matkan kestoaika, keskinopeus, ajomatka jäljellä olevalla tankillisella ja huollon tarpeen näyttö
- Bluetooth-matkapuhelinvalmius puhetunnistuksella
- Värillinen Maxi DOT -monitoiminäyttö
- Bolero-audiojärjestelmä, CD-soitin MP3-toistolla, 5.8" värillinen kosketusnäyttö (2DIN), USB ja AUX-in, SD-muistikorttipaikka
Voimalinja ja energia
- Lohkolämmitin sisähaaralla
Ulkonäkö, renkaat ja käytännöllisyys
- Aluvanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Kahdet renkaat ja vanteet
- Kattokaiteet, hopean väriset
- LED-takavalot
Lisätietoja
- Vaihdossa voit tarjota autoa, moottoripyörää, matkailuajoneuvoa, traktoria tai mitä tahansa muuta ajoneuvoa (yhtä tai vaikka useampaakin)
- Viimeisin huolto: 179 tkm, 3/26
- 2 x Avain
- Lasse Harvistola 0505749559 minut tavoitat myös WhatsAppilla
Jäitkö kaipaamaan vetokoukkua?
Tähänkin autoon vetokoukku asennettuna
Kiinteät koukut alk. 670€
Irrotettavat koukut alk. 810€
Škoda Octavia (2014)
Combi 1,4 TSI Elegance
184 000 km | Bensiini | Lappeenranta
99 €/kk
alk.
9 990 € + toimistomaksu 349 €
Toimitus saatavilla
Toimitamme autosi sinua lähimpään myymälään tai suoraan kotiovellesi hintaan 99 €. Lue lisää.Palautusoikeus 14 vrk
Lue lisää palautusoikeudesta >Rahoitus tälle ajoneuvolle
Tähän ajoneuvoon voit tarjota vaihdossa mitä tahansa muuta ajoneuvoa, joko yhtä tai useampaa!


