Škoda SUPERB (2022)
Combi 1.4 TSI PHEV Ambition iV BusinessLine DSG Autom.
159 000 km | Plug-in hybridi (bensiini/sähkö) | Joensuu
249 €/kk
alk.
21 380 € (sis.alv) + toimistomaksu 349 €
Tässä ladattavassa hybridifarmarissa yhdistyvät taloudellinen 1,2 l/100 km kulutus, 218 hevosvoiman teho ja jopa 61 kilometrin sähköinen toimintamatka, joten se sopii erinomaisesti niin työmatkoihin kuin pidemmillekin ajoreissuille. Varusteluun kuuluvat muun muassa adaptiivinen vakionopeudensäädin, navigointijärjestelmä, peruutuskamera, pysäköintitutka edessä ja takana, LED-ajovalot, lämmitettävä tuulilasi sekä älypuhelimen integrointi. Erityisen houkutteleva yksityiskohta on Dynamic Chassis Control mukautuvalla alustan säädöllä, jonka lisäksi arkea helpottavat sähkötoiminen takaluukku, kosketukseton takaluukun avaus ja sulkeminen sekä polttoainekäyttöinen lisälämmitin kauko-ohjauksella.
Toimitus saatavilla
Toimitamme autosi sinua lähimpään myymälään tai suoraan kotiovellesi hintaan 99 €. Lue lisää.Palautusoikeus 14 vrk
Lue lisää palautusoikeudesta >- Sis. alv 4344 EUR
- Vaihdossa voit tarjota autoa, moottoripyörää, matkailuajoneuvoa, traktoria tai mitä tahansa muuta ajoneuvoa (yhtä tai vaikka useampaakin)
- Tähän autoon rahoitus jopa ilman käsirahaa, sinulle sopivalla kiinteällä kuukausierällä ja korolla ilman takaajia tai vakuuksia (haemme luottopäätöksen puolestasi)
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Navigointijärjestelmä
- Vetokoukku (alle taittuva)
- Suurin sallittu vetomassa 1600 kg
- Kahdet renkaat alumiinivantein
- Talvirenkaina nastarenkaat
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- Peruutuskamera
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Kolme avainta
- Jakopää ketjulla
- Huoltokirja
- Huoltoväli 12 kk / 15 000 km
- Viimeisin huolto tehty 149091 km, 6/2026
- Dynamic Chassis Control - Mukautuva alustan säätö ja Driving Mode Selection - Ajoasetuksen valinta
- Climatronic - kolmialueinen automaatti-ilmastointi ja sisäilman kosteustunnistin. Erillinen lämmönsäätö molemmille etuistuimille sekä takaistuimelle.
- Ensirekisteröity Suomessa
- Auto ollut edellisellä omistajallaan uudesta saakka
- Akun käytettävissä oleva kapasiteetti (uutena) 13 kWh
- Akun tämänhetkisen kapasiteetin mittaavan SOH-testin tulos 90,9 % (lisätietoja myyjältä)
- Maksimi latausteho 3,6 kW / h
- Lämmitettävä, nahkainen monitoimiohjauspyörä, 2-puolainen
- USB-C-liitin sisätaustapeilin juuressa
- Lane Assistant - Kaista-avustin
- Varashälytin, sisätilantutka, kallistusanturi, akkuvarmennettu sireeni ja SAFE-turvalukitus sekä KESSY - avaimeton keskuslukitus ja käynnistys
- Tumma harjatun metallin värinen koristelista kojelaudassa ja ovissa
- Virtual Pedal - kosketukseton takaluukun avaus ja sulkeminen
- Lämmitettävä tuulilasi
- Sähkötoiminen takaluukku
- Älypuhelimen integrointi (apple carplay, Android auto, Mirror link)
- LED-ajovalot
- Bluetooth
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kauko-ohjauksella
- Isofix-valmius
- Keskuslukitus, avaimeton
- Marko Viiliäinen 050 313 9455. Minut tavoittaa myös WhatsAppilla https://wa.me/358503139455
Škoda SUPERB (2022)
Combi 1.4 TSI PHEV Ambition iV BusinessLine DSG Autom.
159 000 km | Plug-in hybridi (bensiini/sähkö) | Joensuu
249 €/kk
alk.
21 380 € (sis.alv) + toimistomaksu 349 €
Toimitus saatavilla
Toimitamme autosi sinua lähimpään myymälään tai suoraan kotiovellesi hintaan 99 €. Lue lisää.Palautusoikeus 14 vrk
Lue lisää palautusoikeudesta >Rahoitus tälle ajoneuvolle
Tähän ajoneuvoon voit tarjota vaihdossa mitä tahansa muuta ajoneuvoa, joko yhtä tai useampaa!


