Viimeisin huolto tehty 233.007km kohdalla 24.03.2025
2xrenkaat vanteineen
Talvirenkaina kitkarenkaat
2 avainta kaukolukituksella
Lohkolämmitin
Jakohihna vaihdettu 170tkm kohdalla 10/2020
Kaksi ISOFIX-turvaistuinten kiinnitystä takaistuimella
Kaksiosainen takaistuin ja selkänoja, jonka jakosuhde 60:40
Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
Lämmitettävät etuistuimet
Sähkötoimiset ikkunat edessä
Huom. kesärenkaat tuodaan liikkeeseemme autoon viikolla 6
Jätä yhteydenottopyyntö
Voit tarjota vaihdossa yhtä tai useampaa ajoneuvoa – vaihdossa käy kaikki!
Omistatko ylimääräisen ajoneuvon? Tiesithän, että uuden unelmien auton rahoittamiseen voit antaa meille vaihdossa yhden tai useamman ajoneuvon. Otamme vaihdossa vastaan erilaisia moottoriajoneuvoja, moottoripyöristä veneisiin ja traktoreista skoottereihin – tarjoa siis rohkeasti!
Tallissa jo pidempään pölyttyneet ajoneuvot vaihtuvat meillä vaikka uuteen autoon! Voit käyttää kahta tai vaikka useampaakin ajoneuvoasi vaihtaessasi uuteen. Tarjoa siis rohkeasti! Myös ylimääräisten ajoneuvojen myyminen meille on tehty sinulle mahdollisimman helpoksi.
Pyydä videoesittely
Škoda Fabia (2008)
HintaMyydään huutokaupalla+ toimistomaksu 299 €
Kuukausierä alkaen78 €
Varaa ajoneuvo
Varaa tämä ajoneuvo maksamalla 200 €:n varausmaksu. Maksettuasi varausmaksun ajoneuvo poistuu myynnistä. Varausmaksun jälkeen myyjä ottaa sinuun yhteyttä mahdollisimman pian ja sopii kanssasi kaupan loppuun. Varausmaksu on osa kauppasummaa.
Škoda Fabia (2008)
HintaMyydään huutokaupalla+ toimistomaksu 299 €
Kuukausierä alkaen78 €
Maksupalvelutarjoaja
Maksunvälityspalvelun toteuttajana ja maksupalveluntarjoajana toimii Paytrail Oyj (2122839-7) yhteistyössä suomalaisten pankkien ja luottolaitosten kanssa. Paytrail Oyj näkyy maksun saajana tiliotteella tai korttilaskulla ja välittää maksun kauppiaalle. Paytrail Oyj:llä on maksulaitoksen toimilupa. Reklamaatiotapauksissa pyydämme ottamaan ensisijaisesti yhteyttä tuotteen toimittajaan.